CrossFit Open ja tulemused

Alles see oli kui veebruari lõpul käed sügelesid ja ootusärevus oli suur, sest nagu paljud CrossFitti harrastavad persoonid, ootas ka meie saali 17 tublit trennientusiasti seda reede hommikut kui avalikuks tuli selle hooaja esimene workout pealkirjaga 19.1.

Tuleb tunnistada, et enamus meie 17st Openiga liitujast ei teadnud sellest enne midagi ja olid puhtalt meie heast entusiasmist kinni haaranud ning meie meeldival suunamisel sellega liitunud. Siiralt loodame, et keegi neist ei kahetse ja on nõus seda ka järgmisel korral proovima 🙂 Kindlasti ei piirduks järgmine kord sellega arvuga 17!

Kindlasti andis see 5 nädalat ette päris hea pildi sellest, mida keegi suudab, mis on raske ja mis on väga väga raske. Teistpidi vaadates on maha pandud korralik märk ning võimalus näiteks… näiteks poole aasta pärast seda kõike uuesti testida, et näha kust oleme tulnud ja kuhu oleme jõudnud ja kindlasti ka seda, kuhu edasi 🙂

Kergemaks ei lähe see ju tegelikult kunagi. Me muutume tugevamaks, kiiremaks jne. Raskused lähevad suuremaks, pingutus jääb.

Tänud teile, sõbrad! Teie pärast me oleme!

Elmo, Ats, Timo, Simona, Mai, Madis, Kristina, Diana, Aleksei, Raino, Peeter, Suviliis, Rainis, Kirsika, Kristo, Regina ja Kaspar!

Järgmise korrani!

Kindlasti vaata meie YOUTUBE-i kanalit, sest seal on olemas kõik selle aastase Openi kokkuvõtvad videod ja igasugu muid videosid meie saalist ja tegemistest. Julgelt võid meile teada anda, milline oli kõige ägedam, lõbusam ja vingem Openi video!

Kõik see sama otseloomulikult ka meie FACEBOOKis

Kirjuta meile

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Kuubik Crossfit EST. 2018